Gymnasion CUP

Zde najdete fotografie a výsledky soutěže pořádané organizací CzKA, oddílové soutěže Gymnasion CUP.

Gymnasion CUP 2011

Kata hoši 9-10 let 1. místo POTROK JAKUB Kata hoši 11-12 let 1. místo JELÍNEK VIKTOR 2. místo POTROK ROMAN Chlapci 9-10 let 2.místo – Jakub POTROK Chlapci 15-16 let 2.místo – Martin KONEČNÝ

Gymnasion CUP 2010

Kata chlapců 11-12 let 3. místo POTROK ROMAN Kata chlapců 13-14 let 1. místo KONEČNÝ MARTIN Kata chlapců 14-15 let 3. místo CZISLINSKÝ DAVID Chlapci 13-14 let 3.místo – MARTIN KONEČNÝ Chlapci 15-16 let 2.místo – DAVID CZISLINSKÝ Dívky 10-11 let 3.místo – TEREZA DORAZILOVÁ Dívka 14-15 let 1.místo – PETRA VACULOVÁ

Gymnasion CUP 2009

Kata žáků 7-8 let 1. místo POTROK JAKUB Kata chlapců 16-18 let 1. místo GERŽA DAVID Kata žáků 12-13 let 3. místo HORÁK MICHAEL Kata dívek 11-13 let 1. místo VACULOVÁ PETRA v kumite žáků 9-11 let se na třetím místě umístil Potrok Roman v kumite chlapců 16-18 let se na prvním místě umístil David …
Číst dále

Gymnasion CUP 2008

V jednotlivých kategoriích se umístili následující karateka: v kata žáků 7-8 let se na prvním místě umístil Radim Šmehlík a na třetím místě Jakub Potrok v kata dívek 11-13 let se na prvním místě umístila Petra Vaculová v kata žáků 12-13 let se na druhém místě umístil David Czislinský v kata žáků 14-15 let se …
Číst dále

Gymnasion CUP 2007

V jednotlivých kategoriích se umístili následující karateka: v kata žáků 7-8 let se na prvním místě umístil Mário Horvát a na druhém místě Tsengun Tsolomon v kata dívek 7-10 let se na prvním místě umístila Marie Horvátová a na druhém místě Petra Vaculová v kata žáků 9-11 let se na třetím místě umístil Patrik Janků …
Číst dále

Gymnasion CUP 2006

V jednotlivých kategoriích se umístili následující karateka: v kata žáků 12-13 let se na druhém místě umístil Filip Basler v kata žáků 14-15 let se na prvním místě umístil Michal Gerža a na druhém místě Patrik Gábor v kata chlapců 16-18 let se na prvním místě umístil Michal Gerža a na třetím místě Zbyněk Kremzer …
Číst dále

Gymnasion CUP 2005

Krnov 15. 5. 2005 Kategorie Karateka Umístění Kata žáků 9–11 let František Avrat III. místo Kumite žáků 9-11 et Kata dívek 7-10 let Kata žáků 11-13 let Kumite žáků 12-13 let Jiří Palacký II. místo Kata dívek 11 – 13 let Kumite dívek 12-15 let Kata žáků 12-13 let Filip Basler Martin Plhal I. místo …
Číst dále

Gymnasion CUP 2004

Krnov 15. 5. 2004 Kategorie Karateka Umístění Kata žáků 9–11 let František Avrat III. místo Kumite žáků 9-11 et Kata dívek 7-10 let Kata žáků 11-13 let Kumite žáků 12-13 let Jiří Palacký II. místo Kata dívek 11 – 13 let Kumite dívek 12-15 let Kata žáků 12-13 let Filip Basler Martin Plhal I. místo …
Číst dále

Gymnasion CUP 2003

Krnov 15. 5. 2003 Kategorie Karateka Umístění Kumite žáků 7-10 let Zamec Ondřej III. místo Kata žáků 7-10 let Kata dívek 7-10 let Kata dívek 11 – 13 let Kovářová Kristýna Bugajová Monika Daříčková Monika I. místo II. místo III. místo Kumite žáků 11-13 let Palacký Jan I. místo Kata žáků 11-13 let Gábor Patrik …
Číst dále

Gymnasion Cup 2002

Krnov 18. 5. 2002 Kategorie Karateka Umístění Kumite žáků 7-10 let Gábor Patrik II. místo Kata žáků 7-10 let Gábor Patrik I. místo Kata dívek 7-10 let Kata dívek 11 – 13 let Kumite žáků 11-13 let Kremzer Zbyněk III. místo Kata žáků 11-13 let Gerža Michal Kremzer Zbyněk I. místo II. místo Kumite dívek …
Číst dále