Odměna za Váš příspěvek

Přispějete-li částkou 100,- zašleme Vám děkovný e-mail.

Přispějete-li částkou 200,- zašleme Vám děkovný e-mail spolu s fotografií našich závodníků a osobním poděkováním.

Přispějete-li částkou 500,- zašleme Vám děkovný e-mail spolu s fotografií našich závodníků a uvedeme Vaše jméno na děkovné tabuli.

Přispějete-li částkou 1000,- zašleme Vám výše uvedené a po příletu z Japonska a vytištění dostanete také nový kalendář na rok 2016 s fotografiemi z akce včetně uvedení Vašeho jména v kalendáři s poděkováním.

Přispějete-li částkou 6000,- můžete se Vy nebo Vaše dítě bez dalších poplatků účastnit celého ročního tréninku včetně závěrečných zkoušek + výše uvedené.

Přispějete-li částkou 10 000,- můžete se účastnit společného focení kalendáře a být tak součástí celého dění + výše uvedené.

Přispějete-li částkou 20 000,- můžete zažít 5 soukromých lekcí v našem dojo a získat tak individuální trénink navíc k celému ročnímu tréninku + výše uvedené.

Přispějete-li jakoukoliv vyšší částkou, je možné se dohodnout individuálně na formě poděkování.

Kromě umístění loga na našich webových stránkách www.shindokai.cz (ať už v souvislosti s mistrovstvím, či s činností oddílu) můžeme propagovat Vaši společnost také reklamním bannerem, který můžeme umístit k našemu místu v závodní hale či zmínkou a poděkováním po závodech v médiích.

Celkem potřebujeme přibližně 300 000,- korun na to, abychom zaplatili letenky, ubytování, startovné a další nutné poplatky a výdaje.