Tréninky

Galerie fotografií z tréninků.

Keiko osame 2019

S posledním tréninkem roku 2019 jsme se rozloučili zacvičením 600 čoku-cuki a úklidem dojo. Každý, kdo na trénink přišel, dostal dárek a to tyč na cvičení s tím, že přes prázdniny na tyč nakreslí znaky Karate-do a na první trénink v roce 2020 přijde s vlastnoručně upravenou hanbo.

Keiko hajime 2019

První den roku 2019 jsme se v našem dojo sešli, abychom začali další rok společného cvičení a poseděli u šálku dobrého čaje.

Keiko osame 2018

V pátek 21. 12. 2018 jsme se v našem dojo sešli k letošnímu KEIKO OSAME. Toto poslední cvičení v roce jsme tradičně věnovali úderu choku-zuki. Letos to bylo 1610 provedení.

Trenink / nová podlaha v DOJO

V pátek 20. dubna proběhla v našem DOJO výměna tatami. Vizuální výsledek vidíte na foto, ale pocitově si osahat musí každý sám. Rozdíl v kvalitě je obrovský. My jsme tatami hned vyzkoušeli nácvikem ushiro-geri.

Poslední trénink 2017

Poslední trénink roku 2017 pro nás byl i posledním dnem, kdy jsme cvičili v našem stávajícím dojo – tělocvičně ZŠ Želátovská. Strávili jsme zde řadu let a nechali za sebou spoustu radostí i starostí. Během těchto let naše řady opustilo plno členů, ale přišli i noví, kteří s námi cvičí dodnes. Během posledního misogi jsme …
Číst dále

Poslední trénink roku 2016

Dne 21. prosince 2016 jsme se v našem dojo sešli, abychom se rozloučili s rokem 2016 posledním společným tréninkem. Zacvičili jsme si kata Heian Shodan speciálním způsobem v co nejnižších postojích. Jednotlivá kata jsme „prokládali“ sadou úderů čoku-cuki. Po tomto závěrečném misogi jsme se pohodlně usadili na gymnastické pásy a těšili se z časného Ježíška, který …
Číst dále

Poslední trénink před prázdninami

Školní rok jsme oslavili závěrečným společným tréninkem. Zacvičil jsme si nejzákladnější prvky našeho karate-do, a to choku-cuki v různých postojích a pozicích a následně 25x kata Heian Shodan.

Poslední trénink 2015

Na konci roku jsme se opět sešli všichni pohromadě a zacvičili si společné misogi. Tentokrát jsme zvládli tisíc úderů cuki.

Trénink červen 2015

26.června jsme se rozloučili se školním rokem společným tréninkem. Vyzkoušeli jsme svoji vůli při 25 krát provedené Heian Shodan a zakončili to trochu netradičním provedením Choku zuki. Další tréninky v období školních prázdnin budou společné vždy v pátek od 18:hodin T.Konečný